25 Ocak 2015 Pazar

İstanbul Ev Temizlik Firmaları

Ev Temizliği


İstanbul Ev Temizlik şirketleri arasında temizlik hizmetleri kapsamında lider bir temizlik şirketi olan karınca temizlik, siz değerli müşterilerimize ev temizliği hizmetleri konusunda profesyonel temizlik çözümleri üretmektedir.Ev temizlik şirketi olarak, siz değerli müşterilerimize profesyonel ekiplerimiz ve ekipmanlarımızla evlerinizde hijyenik bir ortam yaratıyoruz.

Komple Ev Temizliği

Komple ev temizliği Mobilyalı evlerde uygulanan tam detaylı ev temizliği sistemidir. Komple mobilyalı ev temizliğinde; mobilyaların tozunun alınması, koltuk takımları ve kanepelerin yıkanması, yatakların yıkanması ve diğer oturma gruplarının yıkanmasını da kapsamaktadır.
Komple ev temizliğinde, Kalorifer peteklerinin buharla yıkanması, sert zeminlerin ( Parke, Mermer ve fayanslar ) profesyonel vakum makinesiyle yıkanması/temizliği, Mutfak dolabının içli dışlı temizliği, Banyolar, WC’lerin detaylıca temizliği ve buharlı dezenfekte işlemleri yapılmaktadır.
Komple ev temizliğinde camlar içli dışlı temizlenir ve Cam Pimaşları içli dışlı silinir. Duvarın boya cinsine göre duvarlar buharla silinir ve deterjanlı temizliği yapılarak komple ev temizliği tamamlanmış olur.

Boş Ev Temizliği

Boş daire temizliklerinde mobilya ve mobilya grupları olmadığından, sert zeminler ( Parke, Mermer ve fayanslar ) daha pratik ve daha detaylı temizlenir. Satın aldığınız ve ya kiraladığınız dairelerde, daha önceden birileri oturduğunu farz edersek; boş daire temizlikleri daha ciddi bir temizlik sistemiyle temizlenmelidir. Duvarların buharlı temizliği, Kalorifer petekleri temizliği, Lavabo, Banyo ve WC’Lerin temizlikleri detaylıca yapılmalıdır. Boş daire temizliği fiyatlarımız için bizi arayınız.

İnşaat Sonu Ev Temizliği

İnşaat sonrası ve Tadilat sonrası ev temizlik şirketi olarak, ev temizliklerinde son derece profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktayız. İnşaat sonrası ev temizliğinde kullandığımız kimyasallar kesinlikle ağır kimyasallar değillerdir. Sert zeminlerde kullandığımız inşaat sonrası ev temizlik malzemeleri sert zeminlere zarar vermez. İnşaat sonrası ev temizlik hizmetleri ve tadilat sonu boş daire temizliğinde sert zeminlerde bulunan kireç ve kir lekelerivakumlama sistemiyle temizlenmektedir. Profesyonel ev temizlik firması olarak; inşaat ve tadilat sonrası evlerinizi temizleyerek evinizi tamamen oturulmaya ve taşınmaya hazır vaziyete getirmekteyiz.

Buharlı Ev Temizliği

Buharlı ev temizliğinde kullanılan temizlik maddeleri kimyasallara alerjisi olan ve toz böcekleri olarak adlandırdığımız Akar/Mite böceklerine alerjisi olanların tercih ettiği temizlik sistemine ” Buharlı ev temizliği ” denir. Evinizde bulunan tüm halılar, koltuk takımları, Yataklar, Kalorifer petekleri, lavabo, Banyo ve Wc’ler ve Sert zeminler  buharla dezenfekte edilebilir.

Ev Temizliğinde Kullandığımız Temizlik Malzemeleri

Ev Temizlik hizmetlerinde, Boş daire temizliği ve ya Mobilyalı ev temizliklerinde insan sağlığına zarar verecek ağır kimyasal temizlik maddeleri kullanılmamaktadır. Evde bulunan Akar/mite böceklerini yok etme amaçlı, kireç ve kir lekelerini temizlemek amaçlı kullandığımız malzemeler marka olarak bilinen ev temizliğine uygun temizlikmalzemeleridir. Ev Temizlik hizmetlerinde kullandığımız temizlik bezleri mikro fiber temizlik bezleridir. Daire temizliklerinde kullanılan temizlik bezlerinin tamamı poşetinden açılan ve daha önce başka bir mekanda kullanılmamış temizlik bezleridir.

Ev Temizliği Personellerimiz

Ev temizliği ve inşaat sonrası boş daire temizlikleri de dahil olmak üzere; tüm hizmetlerimiz kapsamında çalışanlarımızın tamamı temizlik hizmetleri konusunda tecrübe sahibidir. Ev temizlik personellerimiz, belirli periyotlarla temizlik hizmetleri kapsamında aylık düzenli eğitim almaktadırlar.
Ev Temizliği Makine parkuru
Ev Temizliği ve diğer temizlik hizmetlerimizde kullandığımız yer yıkama makineleri, zemin cilalama, vakum makineleri ve buharlı temizlik makineleri günümüzün son teknolojik temizlik makineleridir. Kullandığımız temizlik makineleri günlük olarak temizlik firmamızın dezenfekte odasında her gün dezenfekte edilerek yarınki diğer bir ev temizliğinde kullanıma hazır vaziyete getirilir.
Ev Temizliği Fiyatlarımız
Boş ev temizliği, mobilyalı ev temizlikleri ve inşaat sonu detaylı ev temizliği fiyatlarımız mekanın büyüklüğüne göre fiyat farkılığı göstermektedir. Ev temizliği fiyatlarımız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Koltuk yıkama

İstanbul koltuk yıkama şirketi olarak, koltuk yıkama konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız. Koltuk takımı, kanepeler, köşe takımları, sandalyeler ve diğer oturma gruplarınızı yıkamaya başlamadan önce, oturma gruplarını buharla dezenfekte edip sonra ağır kimyasallar kullanmadan yıkama işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Buharla koltukları ve diğer oturma gruplarını dezenfekte ederek akar ve mite böceklerinden kurtulabilir ve deterjanlı temizlik sayesinde koltuk ve diğer oturma gruplarında oluşan, kir, toz ve kötü kokulardan kurtulabilirsiniz. İstanbul Koltuk yıkama fiyatları ve yatak yıkama hizmetimiz hakkında bilgi edinmek için bizlere irtibat numaralarından ulaşabilirsiniz.

Yatak yıkama

Akar ve mite böceklerinin en çok yoğunlukta olduğu mobilya gruplarının en başında kullandığımız yataklar gelmektedir. İstanbul yatak yıkama şirketi olarak, yatak yüzeyinde bulunan ve gözle görülemeyen akar ve mite böceklerini buharla yok edip ağır kimyasallar kullanmadan yatak temizliği yapmaktayız. Yatak yıkama fiyatlarımız ile yatak temizliğinden zahmetsizce kurtulabilirsiniz. İstanbul yatak yıkama fiyatları ve yatak yıkama hizmetimiz hakkında bilgi edinmek için bizlere irtibat numaralarından ulaşabilirsiniz.

Ev Temizlik Hizmetleri

  • Koltuk Yıkama
  • Yatak Yıkama
  • Sandalye Yıkama
  • Yerinde Halı ve Kilim Yıkama
  • Kalorifer Petekleri Temizliği
  • Buharlı Duvar Temizliği
  • Sert zeminlerin temizliği
  • Camların içli dışlı temizliği
  • Lavabo, Banyo, WC Temizliği
  • Mutfak Temizliği


Tel : 0216 3024697
Cep: 0549 3024697
E-Mail: info@karincatemizlik.com

1 yorum: